Translate

25 Eylül 2015 Cuma

Modern Mankurtlar

Modern Mankurtlar
Mankurt bilinenin aksine yeni keşfedilmiş bir kavram değildir. Mankurtlaştırma Kırgız destanında geçen bir tür beyin yıkama, düşünemeyen bir benlik bilinçsiz bir köle elde etmek için o zamanlarda yapılan beyin yıkama algı operasyonu.
Sahibinin isteklerini sorgusuz sualsiz yerine getiren bir köle elde edebilmek için ilk zamanlarda çok zahmetli ve vahşi bir yöntem kullanılıyordu bu yöntem geliştirilerek daha kolay ve etkili bir sisteme geçilerek modernleştirildi.
İlk zamanlarda kafası kazınır kişinin ve başına ıslak deve derisi sarılır ve kişi güneş altında günlerce bekletilerek derinin kafatasına tamamen yapışması beklenir, çekilen tarifsiz acılar sonunda kişi benliğini, hafızasını, değerlerini unutur tamamen sahibine bağlı bir yaratık olurdu.
Modern zamanda ise bu kadar zahmetli olmuyor mankurtlaştırmak, belirlenen toplum üzerine algı operasyonu düzenlenerek kişilik ve düşüncelere daha kolay sahip olunabiliyor. Dinlediğiniz müzikten izlediğiniz tv programlarına kadar mankurtlaştırma yöntemleri uygulanıyor.
Türk toplumu mankurtlaştırma ya sayısız defa maruz kalmıştır.
Günümüzde uygulanan modern mankurtlaştırma yöntemi yaklaşık 50 yıldır Türkiye üzerinde uygulanmaktadır.
Yaklaşık olarak 60 lı yıllardan bu yana ülkemiz de uygulanan algı ve beyin yıkama operasyonları sonucunda şuanda mankurtlaşmış milyonlarca insanımız bulunmaktadır.
Modern yöntemlerle mankurt haline gelmiş olan zavallı insanları ayırt etmek neredeyse imkansız hale gelmiştir.
Öğrenmeyi eğitimi ve en önemlisi aklını kullanmayı bilmeyen mankurtlar ülkemizin her tarafına yerleştirilmiştir. Takiyeci,  dinci, solcu, sağcı vs şekillerde aramızda bulunmaktadır.
Bu konunun son senaryosu ise 10 yıl içerisinde tüm ülkemizin mankurtlaştırarak yok edilmesidir.
Bu teoriye uçuk saçma dene bilir, mankurtlaşmanın saçma olmadığının kanıtı ülkemizdeki eğitim öğretim sistemine bakmanız yeterlidir. Yaşadığı ülkenin neresi olduğunu bilmeyen bir nesil yetiştirmek bu operasyonun başarısı anlamına gelmektedir.
Size tavsiyem okuyun okutun mankurtlaşmayın söylenenleri her ne olursa olsun düşünün saçma dahi olsa düşünün sorun sorgulayın.

Vtk.